Svet-Stranek.cz
Osobní stránka na adrese:www.zaciskvolyne.klubova-stranka.cz
Žáci SK Volyně  FOTBAL

Výsledky zápasů:Osobní stránka na adrese:www.zaciskvolyne.klubova-stranka.cz

Výsledky zápasů

Dne18.1.2014 se mužstvo mladší žáků zúčastnilo velmi silně obsazeného futsalového turnaje v Prachaticích.
V naší skupině jsme narazili na Tatran Prachatice 2001, Šumavan Vimperk a SK Vacov. Jako první jsme hráli se Šumavanem, který nás o třídu přehrál výsledkem 10:0.
-----
Ve druhém utkání jsme se střetli s Tatranem Prachatice 2001, kteří hraj 1.ligu. I tento zápas jsme prohráli s výsledkem 7 : 0, ale předvedli jsme už bojovnější hru.
-----
Poslední zápas ve skupině jsme hráli už proti Vacovu a to už byla naše parketa s kterou jsme schopni hrát na naší úrovni. Vyhráli jsme 3 : 0.
Goly: S. Tipanic 2, P. Pubal 1
-----
V tabulce jsme skončili na třetím místě a čekali jsme na soupeře z druhé skupiny ,která byla též velice silná. Dostali jsme Tatran Prachatice 2002. I když jsme prohráli 4 : 1, tak jsme předvedli jeden z nejlepších výkonů proti ligovému mužstvu, dokonce se nestydíme říct, že jsme byli lepší, ale měli jsme smůlu. Jediný gol vstřelila Barbora Němečková nádhernou střelou do pravého rohu branky.
Nakonec jsme se umístili mezi elitou na šestém místě, což není nejhorší.

TURNAJ STARŠÍ ŽÁCI STRAKONICE 2013 -2014

EKONOMICKÝCH SLUŽEB

24.11.2013

VOLYNĚ : HOŠTICE/SOUSEDOVICE 3 : 2
GOLY. ČERVEŇÁK 2, NĚMEČKOVÁ 1

VOLYNĚ : POŘÍČÍ 6 : 1
GOLY. ČERVEŇÁK 3,TOKÁR 2, MOTTL 1

22.12.2013

VOLYNĚ : KATOVICE 1 : 4
GOLY. TOKÁR PATRIK 1

VOLYNĚ : STRAKONICE 1 : 4
GOLY: KOTÁL VÁCLAV 1

VOLYNĚ : DOUBRAVICE 8 : 1
GOLY: KOTÁL V. 2, KVĚCH J. 2, KVĚCH V. 1, TOKÁR P. 1, NĚMEČKOVÁ B. 1, HRUBEŠ J. 1

4.1.2014

VOLYNĚ : POŘÍČÍ 1 : 0
GOLY: KOTÁL VÁCLAV 1

VOLYNĚ : HOŠTICE/ SOUSEDOVICE 1 : 1
GOLY: NĚMEČKOVÁ BARBORA 1

2.2.2014

VOLYNĚ : DOUBRAVICE 10: 1
GOLY: ČECH JIŘÍ 4, ČERVEŇÁK BOŘIVOJ 3, KOTÁL VÁCLAV 1, KAHUDA DOMINIK 1, TOKÁR PATRIK 1

VOLYNĚ : KATOVICE 2 : 4
GOLY: TOKÁR PATRIK 1, ČECH JIŘÍ 1

VOLYNĚ : STRAKONICE 1 : 5
GOLY: DUSPIVA PETR 1

CELKOVĚ SE NAŠI STARŠÍ ŽÁCI UMÍSTILI NA CELKEM PĚKNÉM TŘETÍM MÍSTĚ. ZA DRUHÝMI STRAKONICEMI A PRVNÍMI KATOVICEMI. NEJLEPŠÍM NAŠÍM HRÁČEM ZA CELÝ TURNAJ BYLA ZVOLENA BARBORA NĚMEČKOVÁ.